Zielone jest fajne!

Zielone jest fajne!

Czy wiecie jak rośliny piją? Albo co kapusta ma wspólnego ze złotem? My też jeszcze nie, ale odpowiedzi na te pytania zna gościni naszego Festiwalu – Marta Szloser! Z autorką porozmawiamy o książkach, warstwach i… zieleninie. A nawet jej skosztujemy! Zapraszamy w sobotę, 8 października 2022, o godz. 17.00.

Marta Szloser to zapalona miłośniczka książek, która pisze od najmłodszych lat. Mieszka we Wrocławiu z mężem i pluszowymi zwierzakami. Pracuje w bibliotece, gdzie prowadzi liczne spotkania autorskie oraz warsztaty plastyczne i papiernicze. Ma 160 zainteresowań i nigdy nie wiadomo, czym zajmie się w następnym miesiącu. Podczas spotkania poznamy cudownie poetyckie „Warstwy” – picturebook, który pokazuje to, co na pierwszy rzut oka nam ucieka lub jest zupełnie niewidoczne. Drugą książką będzie „Smakowita zielenina” – nietypowa książka kucharska dla dzieci, która w księgarniach pojawi się… na kilka dni przed Festiwalem! Autorka obiecała nam, że w trakcie spotkania wspólnie wypróbujemy jeden z przepisów. To, co? Dacie się przekonać, że zielone jest fajne?

Książki „Warstwy” i „Smakowita zielenina” znajdziecie w Wydawnictwie Literówka oraz będziecie mogli nabyć je w trakcie Festiwalu.

Kiedy?

Sobota, 8 października, godz. 17.00

Gdzie?

Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki” – Zajazd Kościuszkowski (ul. Białoprądnicka 3, Kraków)

Wstęp wolny.

Spotkanie dedykowane dzieciom 6+

 

Link do wydarzenia na Facebooku

 

 

Skip to content