Otwórz się na świat

Otwórz się na świat

Festiwal Małej Literatury łączy literackie teksty z innymi dziedzinami – w końcu książki to opisy lub środki podróży, inspiracje ze sztuki i w sztuce, są przepełnione muzyką lub w muzykę się zamieniają. Dlatego w niedzielę, 8 października 2023, o godz. 18.00 zapraszamy Was na koncert niezwykły, w wykonaniu wyśmienitego Krakowskiego Chóru Dziecięcego!

Krakowski Chór Dziecięcy to grupa małych i dużych przyjaciół, którzy poprzez wspólne muzykowanie rozwijają swoje talenty pod okiem doświadczonych pedagogów i muzyków. Śpiewają, grają, uczą się i bawią. Inicjatorem powstania chóru jest krakowski pedagog, dyrygent i kompozytor – Mateusz Hrynkiewicz. Autor wielu projektów muzycznych, w tym projektu z piosenkami dla dzieci i młodzieży pt. “Strachy, zmory i upiory”, który zapoczątkował wiele działań artystycznych, w których bierze udział  chór.

Krakowski chór dzieciecy. Bardzo liczna grupa stoi na oświetlonej scenie, w tle widać wnętrze sali koncertowej

Podczas koncertu w Dworku Białoprądnickim (ul. Papiernicza 2, Kraków) zabrzmią piosenki z ich autorskiego repertuaru, m.in. z albumów „Zatrzymany Świat”, czy „Krakowskie Mordoki”. Podczas koncertu będzie można usłyszeć wiele wartościowych słów, pięknych i wpadających w ucho melodii, nie zabraknie też piosenek dla najmłodszych! Wszystko po to, aby wspólnie przenieść się w świat muzyki i najważniejszych wartości w życiu każdego człowieka. Serdecznie zapraszamy całe rodziny!

 

Wstęp wolny

Budynek główny

 

 

 

 

Skip to content